Strefa rodzica

Warto poczytać razem z dzieckiem.  

Podstrona dla rodziców chcących poprzez wspólne czytanie z dziećmi (tymi zupełnie małymi i tymi trochę starszymi) pomóc im poznawać świat. Książki tu polecane mogą stanowić dobry wstęp do rozmowy  na różne - czasami trudne - tematy.Wczesna Edukacja Antka i Kuby  Autorka bloga opisuje go jako: Przygody edukacyjne dwóch chłopców i ich mamy  prowadzonych metodą Mari Montessori ;-)
Strona dla rodziców chcących rozwijać ciekawość poznawczą swoich dzieci: tych zupełnie małych i tych trochę starszych. 
Qlturka.pl - dziecko i kultura to miejsce dla rodziców, którzy chcą dać swoim dzieciom coś więcej, czyli aktywny udział w kulturze i sztuce. Portal zawiera recenzje książek, płyt, spektakli teatralnych i filmów; wywiady z twórcami; bieżące informacje i zapowiedzi imprez.
 
CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą. 
Urwiskowo to miejsce dla tych co zamiast włączać dziecku telewizor wolą z nim spędzić czas i wspólnie się pobawić czy zrobić jakieś fajne ręczne prace. Na stronie można znaleźć dużo zagadek, kolorowanek, pomysłów na rozmaite zabawy: plastyczne, muzyczne, matematyczne i inne.

URWISOWO to miejski portal informacyjno-edukacyjno-rozrywkowy przeznaczony dla rodziców. 

Miastodzieci.pl to miejsce dla szukających informacji na temat możliwości aktywnego spędzania czasu z dziećmi, zajęć pozalekcyjnych, gier i zabaw oraz informacji kulturalnych dla dzieci z całej Polski.
eRodzina to wszechstronny serwis dla rodziców dzieci w różnym wieku, od ciąży aż po wychowanie nastolatka, zdrowie i uroda, miłość i uczucie, antykoncepcja, życie małżeńskie.

Dziecko w Sieci - Wszystko na temat bezpieczeństwa dzieci w Internecie, zasady bezpiecznego korzystania z sieci.  

Tato.net jest miejscem spotkania osób, dla których ważne są zagadnienia dotyczące roli ojca w życiu dzieci i całej rodziny. 
Kreator www - przetestuj za darmo